Dizi Arşivi

147 dizi
Breaking Bad (IMDb: 9.5)
Breaking Bad izle, Breaking Bad dizisi full bölümleriyle türkçe dublaj seçeneğiyle tek parça ve reklamsız olarak sitemizde.
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Bryan Cranston, Aaron Paul, Anna Gunn
Tür : Suç, Dram, Gerilim
Halka (IMDb: 9.4)
Yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk'ün oturduğu Halka dizisi adını, simgesi üç halka olan 40 yıllık bir suç örgütünden alıyor. Kaan ve Cihangir adlı iki gencin intikam hikayesini etkileyici bir dille ekrana taşıyan dizide bu gencin Halka örgütü çerçevesinde şekillenen hayatları izleyicinin karşısına çıkarılacak.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Serkan Çayoglu, Hande Erçel, Kaan Yildirim
Tür : Aksiyon, Suç, Dram
blank
Leyla ile Mecnun (IMDb: 9.1)
Leyla ile Mecnun izle trt1 ekranlarında yayınlanan efsane dizi tüm bölümleriyle Leyla ile Mecnun son bölüm izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Ali Atay, Ahmet Mümtaz Taylan, Serkan Keskin
Tür : Macera, Komedi, Dram
blank
Tek Yürek (IMDb: 8.8)
Zeytinburnu belediyesinin hazırladığı bir topluma kazandırma projesi sonucunda ortaya çıkan bir buz hokeyi takımın Mahir hocanın katkıları ile sıfır noktasından zirve noktasına yani şampiyonluğa giden efsanevi hikayesi anlatılıyor.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Tayanç Ayaydin, Vildan Atasever, Hilmi Cem Intepe
Tür : Macera, Dram, Spor
blank
Behzat Ç (IMDb: 8.7)
Behzat Ç., polis akademisinden 1985'te mezun olmuş fakat arkadaşları meslekte yükselirken aldığı cezalardan dolayı aynı mevkide kalan ve şuan cinayet masasında görevli bir polistir. Yazılı kanunları hiçe saymasıyla ünlü Behzat Ç., adaleti vicdanın sesine göre sağlamayı ilke edinir. Ayrıca özel hayatında yaşadığı travmalar, işini de doğrudan etkilemektedir. İnsanlara karşı güvensiz, ikili ilişklilerinde tutarsız ama samimi bir karakter çizen Behzat Ç.'nin yaşamında en çok değer verdiği insan ise, kızı Berna'dır. Bir Ankara Polisiyesi Behzat Ç., hem anlattığı hikayeler, hem de anlatım tarzıyla, yerli polisiye dizileri arasında yeni bir atmosfer ve uslup yaratma yolunda emin adımlarla ilerliyor...
Yapım Yılı : 2010
Oyuncular : Erdal Besikçioglu, Inanç Konukçu, Ege Aydan
Tür : Gizem, Suç, Dram
blank
Kuzgun (IMDb: 8.6)
Kuzgun dizisinde Barış Arduç Kuzgun karakterine Burcu Biricik ise sevgilisi Dila karakterine hayat verecek. Kuzgun tuzağa düşürülerek şehit edilen polis babasının intikamını almak için 20 yıl bekleyen bir adama Dila ise yıllar sonra Kuzgun ile tekrar karşılaşarak hayatı değişen başarılı bir avukata hayat verecek. Kuzgun ve Dila iki polis arkadaşın beraber büyüyen çocukları olacak ve yıllar sonra yeniden karşılaşacaklar. Kuzgun babasının ölümünden sonra başka bir kimlikle yaşamış ve korumalık yapmıştır. Kuzgun babasının intikamını almak için plan yapacak ve düşmanının kızıyla aşk yaşayacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Baris Arduç, Burcu Biricik, Settar Tanriögen
Tür : Aksiyon, Dram, Romantik
blank
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Müge anlı
Tür : Program
blank
Yedi Numara (IMDb: 8.6)
7 Numara dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2000
Oyuncular : Engin Alkan, Şebnem Sönmez, Ayça Mutlugil, Tuba Erdem
Tür : Komedi
blank
Rise Of Empires: Ottoman izle netflix tarafından yapılan belgesel dizi olarak yayınlanan İstanbul'un Fethini ve Fatih Sultan Mehmet'in yükselişini anlatan yapım
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Cem Yigit Uzümoglu, Damla Sönmez, Alp Türker Ilkman, Tuba Büyüküstün
Tür : Tarih
blank
Ezel (IMDb: 8.5)
Bir efsane olan Ezel dizisi tüm bölümleriyle hd kalitede ve tek parça olarak izleyebilmeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2009
Oyuncular : Kenan Imirzalioglu, Cansu Dere, Yigit Özsener
Tür : Aksiyon, Suç, Dram
blank
Kardeş Payı izle (IMDb: 8.5)
Kardeş Payı izle star tv ekranlarında yayınlanan komedi dizisi tüm bölümleriyle sansürsüz ve full hd tek parça olarak izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan
Tür : Komedi, Dram, Aile
blank
İşler Güçler (IMDb: 8.5)
İşler Güçler izle star tv ekranlarında yayınlanan komedi dizisi tüm bölümleriyle sansürsüz hd ve tek parça olarak izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2012
Oyuncular : Murat Cemcir, Ahmet Kural, Sadi Celil Cengiz
Tür : Komedi
blank
La Casa De Papel (IMDb: 8.4)
La Casa De Papel izle, La Casa De Papel dizisi tüm bölümleriyle türkçe dublajlı olarak tek parça ve reklamsız sitemizde izlenir.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Itziar Ituño
Tür : Aksiyon, Suç, Gizem
blank
Tatlı Hayat (IMDb: 8.3)
Tatlı Hayat dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2001
Oyuncular : Türkan Şoray, Haluk Bilginer
Tür : Komedi
blank
Öğretmen (IMDb: 8.2)
Öğretmen dizisi son bölüm izle fox tv ekranlarında yayınlanan dizi tüm bölümleriyle hd kalitesinde ve tek parça olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ilker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Mustafa Kiliç
Tür : Dram
blank
Çukur izle (IMDb: 8.1)
İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Aras Bulut Iynemli, Dilan Çiçek Deniz, Riza Kocaoğlu, Ercan Kesal, Kubilay Aka
Tür : Aksiyon, Macera, Suç
blank
Çarpışma izle (IMDb: 8.0)
Baş komiser Kadir eşini ve kızını bir terör eyleminde kaybetmiştir acılı bir adamdır çok acı çeken Kadir artık yaşamayı istemez ve hayatını bir araba kazasıyla bitirmek ister; ancak bu kazaya dört araba karışır. bu dört arabada dört farklı hayat dört farklı insan vardır. Kazaya karışan Zeynep Kadir’in yetimhaneden aşık olduğu kızdır ve Kadir bankacı olan Zeynep’e yeniden aşık olarak hayat tutunur. Zeynep ise kocası Galip yüzünden kızı Aylin’e kavuşamayan bir annedir; Zeynep Kadir sayesinde kızına kavuşacaktır. kazaya karışan Kerem ve Cemre ise daha sonra bir birlerine ölümüne aşık olacak iki farklı gençtir. Cemre babası gibi başarılı bir avukatken Kerem ise hapisten yeni çıkmış fakir ve kimsesiz bir adamdır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Kivanç Tatlitug, Elçin Sangu, Alperen Duymaz
Tür : Aksiyon, polisiye, gerilim, dram
blank
Tutunamayanlar (IMDb: 8)
Tutunamayanlar son bölüm izle dizisi trt1 ekranlarında yayınlanan dizi tüm bölümleriyle hd ve tek parça olarak Tutunamayanlar izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Dogu Demirkol, Ece Çesmioglu, Zafer Algöz
Tür : Komedi
blank
Ya İstiklal Ya Ölüm son bölüm izle trt1 ekranlarında yayınlanan 6 bölümlük dizi tüm bölümleriyle izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Serkan Ercan, Altan Erkekli, Hilmi Cem Intepe
Tür : Dram, Tarih
blank
Elimi Bırakma (IMDb: 7.8)
Elimi Bırakma dizisinde güçlü bir aile bağı kurmanın önemi anlatılacak. Elimi Bırakma dizisinde Alp Navruz’un hayat verdiği Cenk karakteri büyük bir yemek firmasının sahibi olan zengin bir ailenin Amerika’da okuyan oğlu olarak ekran karşısına çıkacak. Dizide Alina Boz’un hayat verdiği Azra karakteri ise ünlü bir kebapçının Amerika’da aşçılık okuyan kızı olarak karşımıza çıkacak. Azra ve Cenk’in yollar ise Amerika dönüşü uçakta bavulları karıştırılması ile kesişecek. Daha sonra ise Cenk’in babaannesi Feride bir birine yakıştırdığı iki genci münasip görecek ailelere şok sürpriz hazırlayacak. Böylece Cenk ve Azra’nın yollar sonsuza dek birleşecek
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Alp Navruz, Alina Boz, Seray Gözler
Tür : Dram , Komedi , Romantik
blank
Yemin HD (IMDb: 7.8)
Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır. Oğlu için büyük planları olan Cavidan ise gelin olarak taşralı bir kıza asla rıza göstermeyecek, imzalar atıldıktan sonra da evliliklerini bitirmek için elinden geleni yapacaktır. Emir’in kaderinin yeniden yazıldığı günlerde, amcası Kemal’in hayatı da evine giren davetsiz misafirle değişir. Şirket ortağı ve başarılı bir avukat olan Kemal, 5 yaşındaki kızıyla yaşayan bekâr bir babadır. Tüm dünyasını biricik kızı Masal üzerine kuran genç adamın, en büyük yarası ise kızının sessizliğidir. 3 yıl önce annesinin evi terk etmesiyle içine kapanan Masal, o günden sonra bir daha hiç konuşmamıştır. Kemal de o günden sonra bütün kadınlara kalbinin kapılarını kapatmıştır. Ta ki güzeller güzeli Leyla bir gece yarısı ansızın hayatına girinceye kadar. Leyla’nın davetsiz misafirliği, Kemal ve Masal için bir mucizenin kapısını aralar. O geceden sonra Kemal, Leyla ve Masal için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar
Tür : Dram
blank
Avlu (IMDb: 7.7)
Eşinden şiddet gören Deniz, bir gece yeniden şiddet gördüğü sırada eşi kızları tarafından silahla vurulur. Deniz, suçu üstlenerek ceza evine girer. Hücresinde mahkumlara söz geçirebilen Azra ve arkadaşlarıyla tanışır. Özgürlüklerinden mahrum, aynı avluyu paylaşan kadınlar mutsuzluk ve acı içinde kendi adaletlerini sağlamak için müdacele içindedirler.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse
Tür : Dram , Suç
blank
Erkenci Kuş (IMDb: 7.7)
Sanem sabahları birkaç saat babasının bakkalında çalıştıktan sonra bütün gününü hayal kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmektedir ve hayatından son derece mutludur. Ta ki anne babası kendisine doğru düzgün bir iş bulmazsa evlenmek zorunda olduğunu söyleyene kadar! Sanem bunun üzerine mecburen ablasının iş yerinde çalışmaya başlar. Hayallerini süsleyen büyük aşkının kendisini orada beklediğinden habersizdir henüz, üstelik bilmeden Can'a ve şirkete kurulan bir tuzağın parçası olur... Yalanlar üzerine kurulan bir aşk olabilir mi? Ya Sanem? Nefret ettiği Can'a kalbini kaptırabilir mi?
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler
Tür : Komedi, romantik
blank
Hatırla Sevgili (IMDb: 7.7)
Hatırla Sevgili dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Beren Saat, Okan Yalabık, Cansel Elçin
Tür : Dram
blank
Güz Masalı (IMDb: 7.7)
Güz Masalı son bölüm izle (Dil se di dua Saubhagyavati Bhava) tüm bölümleriyle tek parça reklamsız ve hd kalitede takip edebileceğiniz sayfa.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Sriti Jha, Karanvir Bohra, Harshad Chopda
Tür : Dram, Suç
blank
Bir Aile Hikayesi (IMDb: 7.6)
Otuz beş yaşına girmekte olan dört kişi hayatlarının dönüm noktasındadır. Cem, çok sevdiği eşi Reyhan ile birlikte doğum günü hazırlıklarındadır. Fakat Reyhan’ın doğum sancıları başlayınca ikisi soluğu hastanede alır. Riskli bir doğum ile karşı karşıya olan aile, her şeyin yolunda gideceğine ve üçüzlerine kavuşacaklarına inanırlar. Ancak hayatın onlar için planı bambaşkadır. Oyuncu olmanın hayalini kuran Berk ise beş yıldır bir markanın reklam yüzü olarak çalışır. Tam hayallerine kavuştuğunu düşündüğü sırada yapımcısının engeline takılır. Filmde oynama şansı yakalayan Berk, hayatının seçimini yapmak zorundadır. Ya hayallerine veda edecek ya da özgürlüğü seçip bedelini ödeyecektir. Karısı ve çocukları ile mutlu bir hayatı olan Mahur, doğum gününde uzun süredir beklediği bir haber alır. Öz b abasını arayan Mahur sonunda babasına ulaşır. Ancak öğrenecekleri onu büyük bir yıkıma uğratır. Kiloları ile başı dertte olan Beste ise otuz beşinci yaş gününde radikal kararlar alır. Artık hayatını değiştirmenin, kilolarından kurtulmanın zamanı gelmiştir. Ancak beklenmedik bir aşk Beste’nin tüm kararlarını etkiler. Türlü planlar yaparken bambaşka şeyler yaşamak zorunda kalan beş insan tüm zorlukların üstesinden sevgi ile gelmeye çalışır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Songül Öden, Birkan Sokullu, Celil Nalcakan
Tür : Dram
blank
Hercai (IMDb: 7.6)
Midyat'a İstanbullu bir işadamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu'na ortaklıktan fazlasını teklif eder: torunu Reyyan'ı da ister! Ancak, yörenin en güçlü aile reisi Nasuh'un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır! Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil! Nasuh, Miran'ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran'ın planlanlarından habersizdir. İki erkek arasındaki haberleşme merakla beklenirken, gelecek haber iki genç kızın, Reyyan ve Yaren'in hayatını derinden etkileyecektir. Midyat'ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? İstanbullu yakışıklı işadamı ile Midyat'ın güzelliği dillere destan Reyyan'ı kavuşabilecek mi?
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Akin Akinözü, Ebru Sahin, Gülçin Santircioglu
Tür : Dram
blank
Kızım (IMDb: 7.6)
Sekiz yaşındaki Öykü, yaşıtlarından farklı olarak, etrafındaki dünyanın çok empatik ve algılayıcılığı olan istisnai küçük bir kızdır. Doğumundan beri bakıcısı olan teyzesi onu terkettiğinde, Öykü'nin babası Demir'i bulmak zorunda kalacak. Ne yazık ki, bir yetimhanede yetişen sorumsuz bir yetişkin ve bir dolandırıcı Demir, onu bulmak için Öykü'nün geldiği günü tutukladı. Demir, kızı ile ilgilenmesi koşuluyla mahkeme tarafından serbest bırakılır, ancak Demir, yeni tanıştığı Öykü ile yaşamak istemez - Demir ve suç ortağı Uğur, Öykü'den kurtulmaya çalışır. büyük bir iş için hazırlanın. Hedefleri Candan, acı dolu geçmişini gizleyen, görünüşte sessiz bir hayata sahiptir. Kader bu insanları bir araya getirecek, ama hiçbiri Öykü'nin kimseye söyleyemeyeceği bir sırrı olduğunu bilmiyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Bugra Gülsoy, Beren Gokyildiz, Leyla Lydia Tugutlu
Tür : Dram
blank
Dengi Dengine (IMDb: 7.6)
Arkadaşları Toprak’ı elim bir trafik kazasında kaybeden Mert, Gökçe ve Bora; bir rock festivalinde sahneye çıkmak isteyen Toprak’ın en büyük hayalini gerçekleştirmek için babası Seyfi ile beraber çalışmaya başlarlar. Ancak bu uğurda para kazanmaları ve çekecekleri kliple festivale kabul edilmeleri gerekmektedir. İş arama serüvenleri tuhaf bir rektör olan Niyazi’nin odasında son bulur. Niyazi’nin teklifiyle mahalle muhtarının yanına gider ve kendilerini bir anda ramazan davulcusu olarak bulurlar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Bora Akkaş, Murat Kekilli, Su Kutlu, Baran Can Eraslan, Altan Erkekli, Şinasi Yurtsever,Bülent Seyran, Benian Dönmez, Ergül Miray Şahin
Tür : Komedi, Dram
blank
Atiye (IMDb: 7.6)
Atiye Son Bölüm izle Atiye tüm sezonlar izle tek parça ve full hd olarak izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger
Tür : Dram, Macera, Gizem
blank
Elite (IMDb: 7.6)
Elite izle, netflix yapımı Elite dizisi tüm bölümleriyle türkçe dublaj olarak tek parça ve reklamsız kalitede burada izlenir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper
Tür : Suç, Gerilim, Dram
blank
Kadın (IMDb: 7.5)
hayatın içinde iki çocuğunun ağırlığını ve sevgisini yüreğinde coşkuyla taşıyan, onları fakirliğin ve yaşam mücadelesinin içinde güldürmeyi ve hayatın zorluklarına kendini siper ederek korumayı başaran bir annenin, Bahar’ın öyküsü. Annesi tarafından sekiz yaşındayken terkedilen Bahar, daha sonra babaannesini ve babasını da kaybeder ve hayatta yapayalnız olduğunu düşündüğü günlerde delicesine bir aşkla bağlandığı Sarp’la tanışır. Ancak mutlu bir evliliğin ve iki çocuğun ardından beklenmedik şekilde hayatını kaybeden Sarp, Bahar’ın geçmişe borcu ve bağlantısı olmuştur. Onun anıları, onunla yaşadıklarını her gün yeniden yaşamakta ve kalbini başka birine kapatmıştır. Ancak onu sekiz yaşında terk eden annesinin ve ailesinin hayatına yeniden girişi, taşınmak zorunda olduğu yeni mahalles i onun önünde beklenmedik kapılar açacaktır. Kadın, yaşam mücadelesini sırtlamış kadınların hayatlarını sade bir gerçeklikle ekrana taşıyor...
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yildirimlar
Tür : Dram
blank
Vuslat (IMDb: 7.5)
Vuslat dizisinde İbn Arabi’nin Alimler Satranç’ı isimli oyunu konu alınacak. Vuslat dizisinde ailesinin geçimi için savaş veren Feride isimli bir genç kız ile dev bir holdingin patronu olan Aziz’in engellerle sınanan aşkını ve geçmişlerindeki büyük sırrı ekrana taşıyacak.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kadir Dogulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür
Tür : Aksiyon, Dram, Romantik
blank
Deli Yürek (IMDb: 7.5)
Deli Yürek dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 1998
Oyuncular : Kenan İmirzalıoğlu, Demir Karahan, Emin Gürsoy, Mehtap Bayri
Tür : Aksiyon
blank
Bıçak Sırtı (IMDb: 7.5)
Bıçak Sırtı (Swaragini) kanal 7 ekranlarında yayınlanan hint dizisi tüm bölümleriyle tek parça ve hd kalitesinde izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Parineeta Borthakur
Tür : Romantik, Dram
blank
Kuruluş Osman (IMDb: 7.5)
Kuruluş Osman Son Bölüm izle Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisi tüm bölümleriyle full hd ve tek parça olarak izleyebilmeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Burak Özçivit, Özge Törer, Aysegül Günay
Tür : Aksiyon, Macera, Dram
blank
Aşk 101 (IMDb: 7.5)
Aşk 101 izle, Aşk 101 netflix türk dizisi tüm bölümleriyle tek parça ve hd reklamsız kalitede izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kubilay Aka, Mert Yazicioglu, Alina Boz
Tür : Komedi, Romantik
blank
içerde izle (IMDb: 7.4)
içerde son bölüm izle show tv ekranlarında reyting rekorları kıran dizi tüm bölümleriyle hd ve reklamsız full olarak sitemizde izlenir.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Çagatay Ulusoy, Aras Bulut Iynemli, Çetin Tekindor
Tür : Aksiyon, Suç, Dram
blank
Karadayı HD (IMDb: 7.4)
Karadayı dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2012
Oyuncular : Kenan İmirzalıoğlu, Belgüzar Korel, Çetin Tekindor
Tür : Dram
blank
Mucize Doktor (IMDb: 7.4)
Mucize Doktor son bölüm izle fox tv ekranlarında yayınlanan dizi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kaliteyle izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal
Tür : Dram
blank
Leke (IMDb: 7.3)
Yasemin'in hikayesi Almanya'da başlamış, hayatın iniş çıkışları içinde kendini yetiştirme yurdunda bulmuştur. Ancak yaşamaktan korkmamış, hukuk fakültesine girmeyi başarmıştır. Artık hem okuyup hem de çalışmaktadır. Hayattaki tek amacı, babaları farklı olduğu için yetiştirme yurdunda büyüyen işitme engelli kardeşinin velayetini almaktır. Bir yandan da kardeşi Murat'ın ameliyatı için para biriktirmektedir. Cem, varlıklı bir ailenin iki çocuğundan büyük olanıdır. Çocukken annesi Belkıs ve babasını ayrı düşüren, hayatlarını alt üst eden bir olaya tanık olmuştur… Cem; işinde başarılı, parlak bir adam olur. Ancak geçmişte yaşananlar yüzünden kadınlara mesafeli ve güvensizdir. Yasemin ve Cem'in hayatı; Cem'in şirketinin organizasyon gecesinde yaşanan bir olayla kesişir. İki kırık kalp, iki yaralı ruh… Karanlık sırların, ihtirasların, entrikaların arasında yeşermeye çalışan saf bir aşk… Gurur mu galip gelecek aşk mı?
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Burak Sevinç, Melis Sezen, Selen Uçer
Tür : Dram, Romantik
blank
Unutulmaz (IMDb: 7.3)
Unutulmaz dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2009
Oyuncular : Murat Bölücek, Neslihan Maltepe, Mert Öğüt
Tür : Dram
blank
Babil (IMDb: 7.3)
Babil son bölüm izle star tv ekranlarında yayınlanan Babil dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça olarak izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Halit Ergenç, Ozan Güven, Asli Enver
Tür : Dram
blank
Diriliş Ertuğrul (IMDb: 7.2)
Dünya yeni kudretini arıyordu. Ve Anadolu, emperyallerin kavgaya tutuştuğu bir diyardı. 1071’de Türklerin girdiği bu topraklara şimdi, Haçlılar ve Moğollar da ortak olmak istiyordu. Akdeniz, Karadeniz, Balkanlar, Kafkasya ve Mezopotamya yeni sahibini arıyordu. İşte bu yangın yerinde, bizim hikayemizin kahramanı Ertuğrul da, 400 çadırlık obasına bir yurt arıyordu. Yıllardır yersiz ve yurtsuz kalan Kayılar, Ertuğrul’dan acılarına, çilelerine ve yolculuklarına son verecek bir yurt istiyordu. Ertuğrul, göğü çadır, yeri yatak eyleyerek zor bir mücadeleye talip oldu. Tapınak Şövalyeleri, vahşi Moğollar ve zalim Türkmen beyleri onun en büyük düşmanlarıydı. Ertuğrul, ümitlerin tükendiği bir çağda nice zorluğa göğüs gererek, azmi ve sabrı sayesinde düşmanlarını yendi ve Kayı boyuna bir yurt verdi. Bu yurtta üç kıtada altı asır hüküm sürecek olan dünyanın en ihtişamlı devleti Osmanlı İmparatorluğu kuruldu. Bu muhteşem devletin sırrı da kahramanımız Ertuğrul’un hikayesinde gizliydi. Ertuğrul’un, İbn-i Arabi’den aldığı bu sır, onu adım adım hayallerine taşıdı. Ertuğrul, hayallerine giderken aslında dünyaya yeni bir medeniyet armağan etti. Temellerini attığı devlet, dünyanın kaderini değiştirdi. Biz de dünyanın kaderini değiştiren adamın destansı hikayesine, boyun eğmeyen karakterine, büyüleyici aşkına ve tüm insanlığa yetecek adalet duygusuna şahitlik edeceğiz.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Cengiz Coskun
Tür : Biyografi , Dram , Macera , Savaş , Tarih
blank
Aşkı Memnu (IMDb: 7.2)
Aşkı memnu izle, Aşkı memnu son bölüm izle, Aşkı memnu tüm bölümler izle, Aşkı memnu full izle
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Nebahat Çehre, Hazal Kaya, Selçuk Yöntem
Tür : Dram, Romantik
blank
Kurtlar Vadisi (IMDb: 7.2)
Bir dönemin efsane mafya dizisi tüm bölümleriyle hd kalitede ve tek parça olarak Kurtlar vadisi izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2003
Oyuncular : Necati Sasmaz, Özgü Namal, Gürkan Uygun
Tür : Aksiyon, Suç, Dram
blank
Şampiyon (IMDb: 7.2)
Şampiyon son bölüm izle trt1 ekranlarında yayınlanan dizi tüm bölümleriyle tek parça ve hd kaliteyle izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Tolgahan Sayisman, Emir Özyakisir, Ümit Erdim
Tür : Aksiyon, Dram
blank
Hekimoğlu (IMDb: 7.2)
Hekimoğlu son bölüm izle Hekimoğlu dizisi izle kanald ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu tüm bölümleriyle full hd olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Timuçin Esen, Okan Yalabik, Ebru Özkan
Tür : Dram
blank
Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur... Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır... Sevmekten hiç kaçmaz... Sevilmeyi de pek sever... Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin... Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır... Vefakar bir dosttur... Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir... Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir... Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır... Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür... Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir... Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkumiyettir... Devletin Hızır Çakırbeyli'ye koltuğunu vaadettiğini farkeden büyük patron, etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir... Hızır Reis'in özel hayatı da dalgalıdır... Birkaç yıl önce sevdalandığı mimar Nazlı'nın hamile olduğunu eşi Meryem öğrenir ve bu çocuğun doğmasına asla izin vermeyecektir... Çakır ise iki çocuktan fazlasını istemektedir. Onun için boşanmak bir opsiyon mudur? Elbette hayır... Bu gerçeği bilen her iki kadın için savaş bir erkeği paylaşamamak değil hayatta kalma mücadelesi olacaktır.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Sabina Ajrula
Tür : Aksiyon, Dram, Suç
blank
Seksenler (IMDb: 7)
Seksenler son bölüm izle trt1 de yeni başlayan günlük olarak yayınlanacak dizi tüm bölümleriyle izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Komedi, Aile
blank
İstanbullu Gelin (IMDb: 6.9)
İstanbul’da yaşayan Süreyya genç yaşta annesini ve babasını kaybetmiş hayatın ağır yükünü sırtlamış çok güzel ve gururlu bir genç kızdır. Ansızın karşısına çıkan Bursa’lı zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olup Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesi. İstanbul’da yetişmiş olan Süreyya özgürlüğüne düşkün, modern bir kadınken, Faruk ise modern görünümüne rağmen ailesine, gelenek ve görenekleri sıkı sıkıya bağlıdır. Süreyya eve adımını atarken ev halkını yavaş yavaş tanıyacaktır. Herkesin tek hakimi olmak isteyen kayın validesi Esma hanım, tek işi genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, Kocasının her biri birbirinden sorunlu olan kardeşleri Fikret, Osman ve Murat ile boğuşurken Faruk ise hiç hesapta yokken ortaya çıkan sürpriz düşmanıyla baş etmek zorunda kalacaktır. Olaylar geliştikçe neredeyse 400 yıldır tüm haşmetiyle dim dik ayakta duran konak temellerinden sallanacak ve tüm aile bundan nasibini alacaktır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Özcan Deniz, Asli Enver, Ipek Bilgin
Tür : Komedi, dram, romantik
blank
Söz (IMDb: 6.9)
Terör faciası Üsteğmen Yavuz’un hayatını değiştiriyor İstanbul’da yaşanan büyük bir terör saldırısı sonucu onlarca insanın hayatını kaybetmesi ve bu facianın ülkede büyük bir infiale yol açması ile Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu’nun hayatı da bir yeni bir akışa sürüklenir. Özel Kuvvet Timi oluşturuluyor Saldırıyı üstlenen terör örgütü ikinci bir eylem olarak sivil bir vatandaşı kaçırınca, örgütün ele başını yakalamak ve kurtarma çalışmasını tamamlamak için Özel Kuvvetler Komutanlığı bünyesinde yeni bir tim oluşturulmasına karar verilir. Rehini kurtarmak için zaman git gide daralırken Tim Komutanı olan Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu, kendi hayatını tehlikeye atmak pahasına harekete geçer. Yolları vatan sevgisinde birleşen Tim birbirlerine hem kardeş hem vatan hem de siper olacaktır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Tolga Saritas, Meric Aral, Nihat Altinkaya
Tür : Aksiyon, Dram, Savaş
blank
Benim Adım Melek (IMDb: 6.9)
Benim Adım Melek Son Bölüm izle trt1 ekranlarında yayınlanan dizi tüm bölümleriyle tek parça ve full olarak izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Nehir Erdogan, Kutsi, Kaan Çakir
Tür : Dram
blank
Güven Bana (IMDb: 6.8)
Güven bana son bölüm izle, Güven bana müge anlı izle, güven bana izle, güven bana tüm bölümleri, güven bana atv izle
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Müge anlı
Tür : Yarışma
blank
Kiralık Aşk HD (IMDb: 6.8)
Kiralık Aşk son bölüm izle star tv ekranlarında yayınlanan fenomen dizi tüm bölümleriyle hd ve tek parça olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Elçin Sangu, Baris Arduç, Salih Bademci
Tür : Komedi, Romantik
blank
Kurşun (IMDb: 6.8)
Kurşun Son Bölüm izle fox tv ekranlarında yayınlanan Kurşun dizisi tüm bölümleriyle full hd ve tek parça kalitede izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioglu, Berrak Tüzünataç
Tür : Dram
blank
Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm izle tv8 ekranlarında yayınlanan dizi full bölümleriyle tek parça ve hd kalitesinde izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Demet Özdemir, Ibrahim Celikkol, Cengiz Aydogan
Tür : Dram
blank
1970 lerin Türkiyesi. 2 kardeş yanlarında manevi kız kardeşlerini de alarak Adana’ya iyi bir iş bulmak için gelirler. İki kardeş büyük bir çiftlikte mevsimlik işçi olarak çalışmaya başlarlar. Çiftlik sahibi ise manevi kız kardeşlerine aşık olur. Çiftliğin ağası hem aşıktır hemde ölümcül bir hastadır. Bu iki kardeşten gözü açık olan zengin olmanın yolunu bulduğunu düşünür. Aslında gözü açık olan bu kardeş manevi kız kardeşine deliler gibi aşıktır. Kız zengin adam ile evlenir ama gözü açık manevi kardeş gün geçtikçe bu evlilikten rahatsızlık duyacak ve olmadık işlere başvuracaktır
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Vahide Perçin, Hilal Altinbilek, Murat Ünalmis
Tür : Dram
blank
Bizim Hikaye (IMDb: 6.7)
Şehrin yoksul semtlerinden birinde yaşam mücadelesi veren bir aile ve o ailenin adeta annesi haline gelmiş en büyük çocuğu Filiz’le başlar hikayemiz… Anneleri terk edip gittiğinden beri 5 küçük kardeşine bakan Filiz, alkolik babaları Fikri’ye rağmen ailesine sahip çıkar ve şikayet etmeden hayata sıkı sıkı tutunur. Filiz gibi kardeşleri de asla kasvete kapılmayan, başlarının çaresine bakmayı öğrenmiş, güçlü ve dik duran çocuklardır; Filiz’in bir küçüğü üstün zekalı Rahmet, onun bir küçüğü, şimdiden zorlu bir yasak aşk yaşayan Hikmet, onun bir küçüğü vicdanlı ve duygusal Kiraz, onun küçüğü Fikret ve en küçükleri 1.5 yaşındaki İsmet.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan
Tür : Komedi, dram, romantik
blank
İzleyiciye kadının gücünü bir kez daha hissettirecek olan dizi, geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkını anlatıyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Ulas Tuna Astepe, Irem Helvacioglu, Sinan Tuzcu
Tür : Dram
blank
Medcezir (IMDb: 6.7)
Medcezir dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Hazar Ergüçlü, Barış Falay
Tür : Komedi
blank
Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölüm izle show tv ekranlarında yayınlanan dizi tüm bölümleriyle tek parça ve hd olarak takip edebilmeniz için burada.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Ismail Demirci, Aslihan Güner, Toygan Avanoglu
Tür : Komedi, Romantik
blank
Zemheri HD (IMDb: 6.7)
Zemheri son bölüm izle show tv ekranlarında yayınlanan dizi tüm bölümleriyle Zemheri dizisini izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ayça Aysin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk
Tür : Dram
blank
Baraj izle (IMDb: 6.6)
Baraj son bölüm izle fox tv ekranlarında yayınlanan yapımcılığını Medyapım'ın yaptığı dizi tüm bölümleriyle sitemizde.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Biran Damla Yilmaz, Burak Yörük, Feyyaz Duman
Tür : Dram
blank
Her Yerde Sen (IMDb: 6.5)
Her Yerde Sen son bölüm izle fox tv ekranlarında yayınlanan dizi tüm bölümleriyle hd tek parça ve full reklamsız olarak izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Demir Erendil, Selin Sever, Burak Yangel, Ayda Akman, İbrahim Tunç, Merve Mutlu, Bora Durul, Ferruh Özerdim, Muharrem Usta, Azmiye Boşgeçmez, Leyla Günbakan, Firuze Günbakan, Vedat Ayhan
Tür : Romantik, Komedi
blank
Bir İstanbul Masalı dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2003
Oyuncular : Ahu Türkpençe, Çetin Tekindor, Ozan Güven
Tür : Dram
blank
Hırsız Polis (IMDb: 6.5)
Hırsız Polis dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2005
Oyuncular : Timuçin Esen, Uğur Yücel, Özlem Düvencioğlu
Tür : Polisiye
blank
Anne (IMDb: 6.5)
Anne dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Cansu Dere, Beren Gökyıldız, Vahide Perçin
Tür : Dram
blank
Ümran ve biricik kızı Hayat, adını kömür karasından alan Karalılar köyünde yaşayan sıradan bir anne kızdır. Derme çatma yuvalarına sığdırdıkları küçük mutlulukları, ailenin hastalıklı bir ruha sahip reisi Cemal'in gölgesindedir. Ümran, kızını kocasının eziyetlerinden korumak için kanatlarının arasından ayırmaz ama kolu kanadı geçmişten gelen ölümsüz bir sırla kırıktır. Hiçbir sır tek kişilik değildir. Ümran'ın hayatına damga vuran sırrın bir ucu, sıra dışı kimliğiyle adını dünyaya duyurmuş başarılı kalp cerrahı Yıldırım Saner'e, diğer ucu ise İstanbul cemiyetinin iddialı ‘'sosyetik güzeli'' Umay Karay'a çıkar. Kendini baştan yaratmış, güçlü evliliğiyle, geçmişini bir kalemde silip atmış olan Umay, soyadını alıp sınıf atladığı güçlü kocası Reşat ve kızları Hayal'le hayallerindeki hayatı yaşar. Taa ki; Ümran ve Hayat'ın bütün Türkiye'nin gözü önünde yaşadıkları trajediye kadar. Tüm gözleri, ülkenin küçük köyü Karalılar'a çeviren dehşetle birlikte, hem bambaşka hayatlar yaşayan anneler ve kızlarının hem de hayatının en büyük gerçeğinden habersiz yıllar sonra doğduğu topraklara ayak basan Yıldırım'ın dünyası değişmek üzeredir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Mehmet Aslantug, Ayça Bingöl, Nur Fettahoglu
Tür : Aile , Dram , Romantik
blank
Kimse Bilmez (IMDb: 6.4)
Kimse Bilmez, star olma hayalleri kuran, çok güzel ve hayat dolu bir kız olan Sevda'nın, esrarengiz bir geçmişe sahip olan Ali'yle sıra dışı aşkının hikayesidir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri
Tür : Aksiyon, Dram, Romantik
blank
Azize (IMDb: 6.4)
Azize son bölüm izle kanald ekranlarında yayınlanan Azize izle dizisi tüm bölümleriyle full ve hd olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Gulsah Yavuz, Bugra Gülsoy, Hande Erçel
Tür : Dram
blank
Güvercin (IMDb: 6.4)
Güvercin son bölüm izle star tv ekranlarında yayınlanan dizi full bölümleriyle tek parça ve hd kalitesinde Güvercin dizisi izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Mehmet Ali Nuroglu, Almila Ada, Nursel Köse
Tür : Dram
blank
Sefirin Kızı Son Bölüm izle ve Sefirin Kızı izle startv ekranlarında yayınlanan dizi full bölümleriyle tek parça kalitede takip edebilmeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Engin Akyürek, Neslihan Atagül, Uraz Kaygilaroglu
Tür : Dram
blank
Savaşçı izle (IMDb: 6.3)
Bordo Berelilerden oluşan son derece eğitimli bir timi hikayesini konu edinen Savaşçı öyküsü ve anlatımıyla türk televizyon tarihinde ender rastlanan bir yapım olacak. Onlar tüm halkın gurur, annelerin göz bebeği, ölümün kıyısında olan tüm güçlüklere göğüs geren kahramanlar. Vatan için en değerli şeylerini canlarını feda eden isimsiz kahramanlardır onlar. Türkiye'nin gururu ordumuzun vazgeçilmezidir onlar. Canıyla, kanıyla, özveri ve sevgiyle düşman kanıyla beslenen bir sönmeyen bir ateşin öyküsü. Fakat hep isimler aynı onların adı Mehmetçik!
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Berk Oktay, Murat Serezli, Burç Kümbetlioglu
Tür : Aksiyon, Dram, Tarih
blank
Afili Aşk (IMDb: 6.3)
Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start - up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir. Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur. Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli, Neşe Beykent, Ozan Dağğez, Asena Tuğal, Serkan Tütüncü
Tür : Romantik, Komedi
blank
Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle bir dönemin efsane dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2007
Oyuncular : Necati Sasmaz, Erhan Ufak, Cahit Kayaoglu
Tür : Aksiyon, Macera, Suç
blank
Hayat Bilgisi (IMDb: 6.3)
Hayat Bilgisi dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2003
Oyuncular : Perran Kutman, Gökçe Bahadır, Tarık Pabuççuoğlu
Tür : Komedi
blank
Kara Sevda (IMDb: 6.2)
Kara Sevda son bölüm izle star tv ekranlarında yayınlanan ve büyük yankı uyandıran dizi tüm bölümleriyle hd ve tek parça olarak sitemizde.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancioglu
Tür : Dram, Romantik
blank
Kalk Gidelim (IMDb: 6.1)
İstanbul’dan baba ocağına uzanan bir hikâyeyi konu alıyor. Ailesini geride bırakıp İstanbul’a giden Mustafa Ali, sahip olduğu şirketin iflas etmesiyle zenginlik düşkünü karısı ve lüks içinde büyümüş çocuklarıyla köyün yolunu tutmak zorunda kalır. Zengin olduğu süre zarfında ailesini hiç arayıp sormayan hayırsız Mustafa Ali’nin tekrar köye dönüşü ailesinde ve köy halkında nasıl bir şaşkınlık yaratacaktır? Sadece tatil için köye gittiklerini sanan karısı ve çocukları, iflas ettiklerini öğrenince Mustafa Ali’ye ne tepki verecek?
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlier
Tür : Komedi, aile
blank
Seda Sayan ile Yemekteyiz son bölüm izle tv8 yarışma programı tüm bölümleriyle hd kalitede izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular :
Tür : Program, Yarışma
blank
Paramparça (IMDb: 6.1)
Paramparça dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay, Ebru Özkan
Tür : Dram
blank
Kırgın Çiçekler dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Arif Diren, Gökçe Akyıldız, Nil Keser, Hazar Motan
Tür : Dram
blank
Ferhat ile Şirin son bölüm izle fox tv ekranlarında yayınlanan Ferhat ile Şirin dizisi tüm bölümleriyle full hd ve tek parça olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Alican Barlas, Tolga Saritas, Leyla Tanlar, Cansu Dere
Tür : Dram, Romantik
blank
Zalim İstanbul (IMDb: 5.9)
Zalim İstanbul son bölüm izle kanald ekranlarında yayınlanan dizi tüm bölümleriyle tek parça ve hd olarak buradan izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Fikret Kuskan, Deniz Ugur, Mine Tugay
Tür : Dram
blank
Sevgili Geçmiş son bölüm izle star tv ekranlarında yayınlanan dizi full bölümleriyle tek parça ve hd kalitede izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Ufuk Tosun, Emre Kinay, Ece Uslu
Tür : Dram
blank
The Taste Türkiye (IMDb: 5.8)
Mutfaktaki yeteneklerine güvenen amatör ya da profesyonel tüm aşçılara açık olan yarışmada amaç; jürinin lezzet olarak en çok beğeneceği yemeği hazırlamak. Yarışmacılar yaptıkları yemeği sadece tek bir kaşıkta jürinin beğenisine sunacak. Jüri, yemekleri kimin hazırladığını, hangi malzemeleri kullandığını veya nasıl pişirdiğini bilmeden değerlendirecek. Jüri üyeleri başarılı buldukları adayları, 4’er kişiden oluşacak takımlarına almak için ikna etmeye çalışacak. Takımlar oluşturulduktan sonra yarışmacılar, önce başlarındaki şeflerin önderliğinde dokunulmazlık kazanmak için yemek yapacaklar daha sonra elenmemek için mutfağa girecekler. En kötü performansı sergileyen yarışmacı, programa veda edecek. Heyecan dolu bu mücadelede birbirinden ilginç lezzetler izleyiciyle buluşurken sadece bir kişi yarışmayı kazanarak büyük ödülün sahibi olacak.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Yarışma
blank
Tatlı Bela (IMDb: 5.7)
Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır. Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Tür : Romantik
blank
Sıla (IMDb: 5.7)
Sıla dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Cansu Dere, Mehmet Akif Alakurt, Celil Nalçakan, Cemal Toktaş
Tür : Dram
blank
Gönülçelen (IMDb: 5.7)
Gönülçelen dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2010
Oyuncular : Tuba Büyüküstün, Günay Karacaoğlu
Tür : Komedi
blank
Esra Erol'da (IMDb: 5.6)
Yapım Yılı :
Oyuncular : Esra Erol
Tür : Program
blank
Yasak Elma (IMDb: 5.6)
Sevdiği adam tarafından aldatılan güzel bir kızın yaşadığı aşağılık kompleksi sonucunda zengin olma hayali kurması ve bunun içinde büyük bir oyunun içine girmesi Yasak Elma dizisinde konu edinecek. Zengin bir kadın tarafından zorlu bir oyunun içine dahil edilen bu güzel kızın ilk görevi zengin kadının kocasını baştan çıkarmaktır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Talat Bulut, Sevval Sam, Eda Ece
Tür : Dram, Romantik
blank
Benim Tatlı Yalanım son bölüm izle star tv ekranlarında yayınlanan dizi tüm bölümleriyle tek parça ve hd olarak izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Furkan Palali, Asli Bekiroglu, Lavinya Ünlüer
Tür : Romantik, Komedi
blank
Yaprak Dökümü (IMDb: 5.6)
Yaprak Dökümü dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Gökçe Bahadır
Tür : Dram
blank
Ramo (IMDb: 5.6)
Ramo dizisi son bölüm izle show tv ekranlarında yayınlanan dizi tüm bölümleriyle izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Murat Yildirim, Esra Bilgic, Görkem Sevindik
Tür : Dram
blank
Zümrüdüanka son bölüm izle fox tv ekranlarında yayınlanan dizi tüm bölümleriyle reklamsız hd ve tek parça olarak izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Alp Navruz, Ceren Yilmaz, Miray Akay
Tür : Dram
blank
Survivor 2020 (IMDb: 5.6)
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler Son Bölüm izle tv8 ekranlarında yayınlanan sevilen yarışma programı tüm bölümleriyle izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Yarışma
blank
Adını Feriha koydum dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Çagatay Ulusoy, Hazal Kaya, Metin Çekmez, Deniz Uğur
Tür : Dram
blank
Aliye (IMDb: 5.4)
Aliye dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2004
Oyuncular : Sanem Çelik, Halit Ergenç, Nejat İşler, Barış Falay
Tür : Dram
blank
O Ses Türkiye 2019 son bölüm izle tv8 ekranlarının sevilen ses yarışma programı hd ve tek parça kaliteyle izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Yarışma
blank
Hizmetçiler (IMDb: 5.2)
Hizmetçiler dizisi kanald ekranlarında yayınlanan dizi full bölümleriyle tek parça ve reklamsız olarak izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Emre Akkus, Neslihan Arslan, Özer Arslan
Tür : Dram
blank
1896'da, Sultan Abdülhamid'in padişahlığının 20. yılından itibaren döneme damgasını vuran önemli olayları ekrana taşıyacak olan “Payitaht – Abdülhamid”, dizisinde, uzun süre sonra Osmanlı'nın zaferi ile sonuçlanan bir savaş: ''Yunan Harbi''ne yer verilecek. 1. Siyonist Kongre ile Sultan'dan istenen Filistin toprakları, Padişah'ın sonuna kadar vermediği ve masadan düşmanın hüsranla kalktığı bir dönem olarak ekrana gelecek. Yine Sultan'ın başarılı olduğu bir önemli proje, Hicaz Demiryolu çalışmaları ve dahası Payitaht Abdülhamid dizisinde yer alacak diğer önemli tarihi olaylar arasında. Sultan Abdülhamid Han ile birlikte ülkenin mücadelesine tanıklık ederek, günümüze taşınan güçlü bir milletin evlatlarına ve gelecek tarihimize armağan niteliğinde sunulmayı vaat eden dizi, 'Mücadele!’ Ana temasındaki mesajla seyirciye sunulacak.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Bülent Inal, Bahadir Yenisehirlioglu, Özlem Conker
Tür : Aksiyon, Dram, Tarih
blank
Zengin ve Yoksul (IMDb: 5.1)
Zengin ve Yoksul
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Binnur Kaya, Gökhan Alkan, Osman Sonant
Tür : Dram
blank
Sev Yeter (IMDb: 5.0)
İlk eşiyle olan evliliğini yürütemeyen Raman Kumar Omprakash Bhalla, hayata ve aşka küskün bir iş adamıdır. Bu evliliğinden iki çocuğu olan Raman, kendisini işine adar. Babası Raman’ın yanında yaşamaya başlayan Rumi ise annesinden göremediği şefkati başkalarında arar. Rumi’nin yolu tesadüf eseri İshita ile kesişir. İshita evlat kokusuna hasret kalan ve geçmişte aldığı yaralarla yaşamaya çalışan genç bir diş hekimidir. Rumi ve İshita arasında kuvvetli bir sevgi bağı oluşur. İshita’nın babasıyla evlenmesini isteyen Rumi’nin bu dileği gerçekleşir. Raman, kızı Rumi’nin velayetine sahip olabilmek için evlenmek zorunda kalır. Rumi’nin iyiliği için ise en uygun aday Rumi’yi çok seven İshita’dır. Zorunluluklar yüzünden gerçekleşen bu evlilik ise büyük bir aşkın temelini oluşturur. Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparacak olan Sev Yeter hafta içi her gün Trdiziizle.com'da
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza
Tür : Romantik, Dram
blank
MasterChef Türkiye son bölüm izle tüm bölümleriyle birlikte hd ve tek parça olarak izleyebilmeniz için bu sitede.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Yarışma
blank
Aşka Sürgün (IMDb: 4.9)
Aşka Sürgün dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2005
Oyuncular : Beren Saat, Mahsun Kırmızıgül
Tür : Dram
blank
Çocuk HD (IMDb: 4.9)
Çocuk son bölüm izle star tv ekranlarında yayınlanan dizi tüm bölümleriyle tek parça hd kalitesinde izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Nazan Kesal, Ismail Hacioglu, Serhat Teoman, Ceyda ateş
Tür : Dram
blank
Sevdim Seni Bir Kere son bölüm izle star tv ekranlarında yayınlanan günlük dizi tüm bölümleriyle tek parça ve hd olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Berk Bakioglu, Sifanur Gül, Yagmur Çokgenç
Tür : Dram
blank
Beni Bırakma (IMDb: 4.5)
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Berkay Veli, Sila Özlem Önemli, Emrah Akduman
Tür : Dram, romantik
blank
Canevim (IMDb: 4.4)
Canevim dizisinde Maraz Ömer isimli öksüz ve yetim bir genç ile Ceylan isimli fakir bir kızın aşkını izleyeceğiz. Evlilik planları yapan iki genç çalışıp para kazanmak ister; Ömer Kars’a şantiyeye gider Ceylan’da temizliğe. Ceylan gitti bir temizlik işinde zengin ve şımarık bir genç olan Taylan’ın tacizine uğrar ve hikaye başlar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın, Özgür Çevik
Tür : Dram
blank
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Program
blank
Aşk Ağlatır (IMDb: 4.3)
Aşk Ağlatır son bölüm izle show tv ekranlarında yayınlanan dizi tüm bölümleriyle full hd ve tek parça olarak takip edebilmeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Deniz Can Aktas, Hafsanur Sancaktutan, Laçin Ceylan
Tür : Dram
blank
Gel Dese Aşk (IMDb: 4.1)
Gel Dese Aşk son bölüm izle atv ekranlarında yayınlanan Gel Dese Aşk dizisi tüm bölümleriyle reklamsız olarak takip edebilmeniz için burada.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Erkan Petekkaya, Sebnem Bozoklu, Ilayda Çevik
Tür : Dram, Romantik
blank
Arka Sokaklar (IMDb: 3.6)
Arka Sokaklar son bölüm izle kanald ekranlarında yayınlanan efsane dizi hd ve tek parça olarak izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Zafer Ergin, Sevket Çoruh, Özgür Ozan
Tür : Aksiyon, Macera, Komedi
blank
İkimizin Yerine (IMDb: 3.5)
Anandi, Jagdish ile evlendiğinde aşk kavramının farkında olmayacak kadar küçüktür. Ancak geçen yıllar içinde Jagdish’i tanır ve âşık olur. Ama bu aşkı karşılıksızdır. Çünkü Jagdish, Gauri isimli bir kızı seviyordur. Jagdish, Anandi’den boşanır ve Gauri ile evlenir. Jagdish’in ailesi Gauri’yi kabullenmez ve Gauri, Jagdish’in ailesine karşı kin besler. Jagdish ise yaptığı hatayı anlayıp pişman olsa da bazı şeyler için çok geç kalmıştır. Jagdish, ailesinden özür dileyip, Anandi ile tekrar barışmak istese de önünde başka engeller vardır. Anandi’nin hayatına Shivraj Shekhar girmiştir. Jagdish, yaşadığı pişmanlığı atlatabilecek mi? Anandi ile Jagdish’in yolları bir daha kesişecek mi? Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün trdiziizle.com'da
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Toral Rasputra, Pratyusha Banerjee, Avika Gor, Surekha Sikri, Vibha Anand, Janvi Chheda, Shashank Vyas, Shashank Vyas, Smita Bansal, Vimarsh Roshan, Neha Marda, Saptrishi Ghosh
Tür : Dram, Romantik
blank
Sihirli Annem (IMDb: 3.5)
Sihirli Annem dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2003
Oyuncular : Gizem Güven, Nevra Serezli, İnci Türkay
Tür : Komedi
blank
Lale Devri (IMDb: 3.5)
Lale Devri dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2010
Oyuncular : Tolgahan Sayışman, Selen Soyder, Hatice Aslan
Tür : Dram
blank
Aynalı Tahir (IMDb: 3.3)
Aynalı Tahir dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 1998
Oyuncular : Alişan, Saruhan Hünel, Erkan Petekkaya, Yeşim Büber
Tür : Dram
blank
Aşk Bir Rüya son bölüm izle (Thapki Pyaar Ki) tüm bölümleriyle tek parça reklamsız ve hd kalitede takip edebileceğiniz sayfa.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Jigyasa Singh, Manish Goplani, Shrashti Maheshwari
Tür : Dram, Romantik
blank
Kertenkele (IMDb: 2.8)
Kertenkele dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Mehtap Bayri, Ahmet Kayakesen, Asena Tuğal
Tür : Komedi
blank
Pis Yedili (IMDb: 2.5)
Pis Yedili dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Eda Ece, Kadir Doğulu, Özge Özberk
Tür : Komedi
blank
Selena (IMDb: 1.9)
Selena dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Sinem Kobal, Sinan Çalışkanoğlu, Cansu Demirci
Tür : Fantastik
blank
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Zuhal Topal
Tür : Program, Yarışma
blank
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular :
Tür : Program
blank
Kuaförüm Sensin son bölüm izle show tvde ekranlara gelen yarışma programı tüm bölümleriyle full hd kalitede sitemizde.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Yarışma
blank
Temizlik Benim İşim son bölüm izle fox tv ekranlarının temizlik yarışma programı tüm bölümleriyle hd ve tek parça olarak full izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Yarışma
blank
Damat Bayıldı son bölüm izle showtv de ekranlara gelen yarışma programın tüm bölümleri tek parça olarak hd kalitesinde sitemizde.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Yarışma
blank
İncir Ağacı Son Bölüm izle trt1 ekranlarında yayınlanan günlük tv dizisi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitede izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Aile, Dram
blank
Masum (IMDb: )
Masum (Saath Nibhaana Saathiya) son bölüm izle kanal7 ekranlarında gösterilen hint dizisi tüm bölümleriyle tek parça izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2010
Oyuncular : Rupal Patel, Vandana Vithlani, Devoleena Bhattacharjee
Tür : Aile
blank
Ev Yapımı (IMDb: )
Ev Yapımı son bölüm izle oyuncuların kendi evlerinde ve tamamen kendi imkanlarıyla çektiği ilk dizi olan Ev yapımı tüm bölümleriyle sitemizde.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Erdem Bas, Selvet Bas, Hakan Bulut |
Tür : Komedi
blank
Kalk Gidelim Eve son bölüm izle dizisi trt1 ekranlarının korona virüs günlerinde Kalk Gidelim dizisinin yerine evde çekilen bölümleriyle koyduğu yerli dizi
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlier
Tür : Komedi, Aile
blank
Kuşlarla Yolculuk son bölüm izle trt1 ekranlarının ramazan boyunca hergün ekranlara gelecek dizisi tüm bölümleriyle reklamsız izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Şeyh: Erdinç Gülener, Seyyah : Tuncer Salman, Derviş Süleyman : Derda Yasir Yanal, Derviş Fazıl : Sabahattin Yakut, Derviş Sami : Hamdi Alp, Derviş Kerem : Halit Can Ünal Derviş Bahri : Mehmet Emin Kadıhan, Derviş Atıf : Musa Evren, Derviş Enes : Fatih Altun, Derviş Cihan : Anıl Ateş, Derviş Yunus : Şakir Güle
Tür : Dram, Tarih
blank
Gençliğim Eyvah son bölüm izle atv ekranlarında yayınlanan dizi tüm bölümleriyle hd kalitede ve reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ecem Atalay, Cengiz Bozkurt, Ekin Mert Daymaz
Tür : Komedi
blank
Bay Yanlış (IMDb: )
Bay Yanlış son bölüm izle Bay Yanlış dizisi full bölümleriyle tek parça reklamsız ve hd kalitede izleme için sitemizde.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Can Yaman, Özge Gürel, Fatma Toptas
Tür : Komedi, Romantik
blank
Exatlon Challenge Türkiye izle netflixte yayınlanan türkiye'nin ünlü youtuberlarının yarıştığı yarışma programı full olarak tüm bölümleriyle izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Yarışma
blank
Sen Çal Kapımı izle, Sen Çal Kapımı dizisi full bölümleriyle tek parça reklamsız ve hd Sen Çal Kapımı son bölüm izleme için sitemizde.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Hande Erçel, Kerem Bürsin, Neslihan Yeldan
Tür : Komedi, Romantik
blank
Çatı Katı Aşk izle, Çatı Katı Aşk dizisi full bölümleriyle tek parça reklamsız ve hd kalitede Çatı Katı Aşk son bölüm izleme için burada.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Furkan Andic, Ezgi Senler, Yigit Kirazci
Tür : Komedi, Romantik
blank
Hakan Muhafız izle Hakan Muhafız full bölümleriyle tek parça reklamsız ve hd kalitede 4.sezon izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Çagatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabik
Tür : Aksiyon, Fantastik, Bilim-Kurgu
blank
MasterChef Türkiye 2020 son bölüm izle tv8 ekranlarında yayınlana yarışma programı tüm bölümleriyle birlikte hd ve tek parça olarak izleyebilmeniz için bu sitede.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Yarışma
blank
Tövbeler Olsun izle trt1 ekranlarında yayınlanan dizi tüm bölümleriyle hd ve tek parça kalitesiyle izlemeniz için burada.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Batuhan Aydar, Sercan Badur, Duru Baykal
Tür : Komedi
blank
Menajerimi Ara son bölüm izle star tv ekranlarında yayınlanan dizi full bölümleriyle tek parça olarak hd kalitesinde ve reklamsız olarak sitemizde.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Ayşenil Şamlıoğlu
Tür : Komedi
blank
Yeni Hayat (IMDb: )
Yeni Hayat son bölüm izle kanald ekranlarında yayınlanan dizi full bölümleriyle tek parça ve hd kalitede izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Serkan Çayoglu, Melisa Pamuk, Tayanç Ayaydin
Tür : Dram
blank
Kırmızı Oda son bölüm izle tv8 ekranlarında yayınlanan dizi full bölümleriyle tek parça ve hd olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Binnur Kaya, Evrim Alasya, Meric Aral, Salih Bademci
Tür : Dram
blank
Maria ile Mustafa son bölüm izle atv ekranlarında yayınlanan dizi tüm bölümleriyle tek parça ve hd kalitede reklamsız olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Alpay K. Atalan, Haki Biçici, Haldun Boysan
Tür : Dram
blank
Emanet (IMDb: )
Emanet son bölüm izle kanal7 ekranlarında yayınlanan dizi tüm bölümleriyle tek parça olarak hd kalitede ve reklamsız seçenekle izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Gözde Gürkan, Tolga Pancaroglu, Gülderen Güler
Tür : Dram
blank
İyi Günde Kötü Günde son bölüm izle star tv ekranlarında yayınlanan dizi tüm bölümleriyle tek parça ve hd kalitede reklamsız izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Derya Alabora, Sinan Albayrak, Aksel Bonfil
Tür : Komedi, Romantik
blank
Arıza (IMDb: )
Arıza son bölüm izle show tv ekranlarında yayınlanan dizi tüm bölümleriyle tek parça olarak hd kalitede ve reklamsız izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Cankat Aydos, Yesim Gül Aksar, Dilara Aksüyek
Tür : Aksiyon, Dram
blank
Masumlar Apartmanı son bölüm izle trt1 ekranlarında yayınlanan dizi tüm bölümleriyle tek parça ve hd olarak izlemeniz için sitemizde.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Alper Saldiran
Tür : Dram