Survivor 81.Bölüm izle 19 Mayıs 2020

19 Mayıs 2020
İzledim
Hata Bildir ×
Dizinin Diğer Bölümleri
Survivor 2020 afis
Survivor 2020
Dizinin Sayfasına Git
Bölüm Bilgileri
482 izlenme
19 Mayıs 2020
Yorumlar 4 Yorum
 • dursunMisafir

  Abi bu yasini kimse tutmuyo varya adam herkezi savundu nerdeyse tam cemal nisa ardahan niye sahip cikmiyosunuz yasine niye yalniz birakiyosunuz ayiptir lan o kadar hakkinizi savundu bu evrim potaya girmiyo ya yasine yuru bakalim o zamanda gelir bu baris giderse ben sizi gorecegim yainde 1 ci ciksin oylamada o zaman yanip tutusacaksiniz dedigi lafa bak mert vuracak sonra emre vuracak sonra baris sonra ben vuracam tokati diyo sen kimsin evrim haddini bilsene biz halk herseyi goruyoruz bu halk size bi tokat vurur gorursunuz
  6  0
 • blankCemalMisafir

  Bu kötü yorum yapanlar mert hakkında varya birsey bilmiyorlar konuşun boş boş böyle finalde goreceksiniz
  3  3
 • blankAfrozMisafir

  Mert bey, birinci seçildin diye bi tarafın kalktı. O kadar ukalalaşmıştın ki bunun cezası çok pahalıya patladı sana. Çok iyi oldu, nede olsa ben birinciyim diye dokunulmazlıklarda hiç vitese bile takmadın. Ersin le girdiğin gereksiz tartışma da iğrençti. Göğsünü gere gere beni yazın dedin, nede olsa insanlar beni destekliyor diye resmen kasıntılık yaptın. Sürekli büyüğüm, sürekli akıl vermeler, sürekli ukalalıklar artık yetmişti yani.
  21  3
 • blankAfrozMisafir

  Evrim hanım sen ne kadar yardım ettin ki Yasin’e ?
  Survivor ekibi o yardımlarını saklıyor bizden herhalde ?
  Barış’a yalakalık yapmakla meşgülsun. Yasin ile ilgili birşeyler uyduruyorsun bi tarafından ama onu sms ile orda tutan biz seyircileriz sen kimsin ki.
  Senin gitmen için bundan sonra ekstra mesaj atacam senin rakiplerine.
  26  2